Kráľovský beh 2017

Dnešný sviatok sme nemohli osláviť inak ako známym behom v Kraľovej pri Senci. Tak ako každý rok, štart bol naplánovaný na čas 11:00, kedy slniečko dosahuje ideálnu polohu a teplota sa nám vyšplhala na dovolenkových 32°C. Mon s Ľubom sa rozhodli na poslednú chvíľu, že si prídu pretek zabehnúť a tak sme ich registrovali na mieste, kým boli na ceste z Bratislavy. Na ženskej 5km (2 kola) trati si Mon nakoniec dobehla po 3. miesto vo svojej kategórií a Maťka nenastúpila pre bolesť kolena. Ľuba zradila po prvom kole rozviazaná šnúrka a tak sa rozhodol pokračovať ďalej už len z ľahká so mnou a zvyšok kôl ma ťahal, keďže ja v týchto teplotách viac trpím ako bežím. Peťo je kategória sama o sebe, keďže cez víkend si dal dva olympijské triatlony a dnes sa prišiel „zľahka“ vybehať na mužskú 10km (4 kola) trať a umiestnil sa slušne v prvej desiatke.