Beh okolo Slovnaftu

Po rokoch sa mi podarilo zúčastniť behu okolo slovnaftu.

Cele to bolo zaujímavé keďže Maťka si došla po nové fenix5s a šla mnou na vlčie hrdlo pozriet na beh. No a keďže Monika nestíhala prísť na štart tak Maťa bola ukecaná nech štartuje ?bežecký outfit z jogy trailove ASICS a mohlo sa ísť na to.

Na štarte žien sa ukázala aj Petova Diana Tešovičová ktorá obsadila druhé miesto a dominovala Nikola Čorbová. Maťka dobehla na 20tom mieste?

Z chalanov som sa na štart postavili ja – Ľubo na krátku trať 4,5 a Peťo na 9km.

sŠtartovalo a na atletickom ovále kde je nový tartan. Vybehlo sa na trávu k vode – kde sa bežalo po nerovnej tráve prudký zbeh na asfalt a späť na ovál kde bolo potrebné prekonať asi 3metre výškový rozdiel na max 2 metroch.   V každom prípade zábavný kopček  a niektoré baby to štverali po štyroch.  No a potom atletický ovál a znovu – trať mala 1,5km.

Peťom skúsil vybojovať kvapku ropy a odpálil prvé kolo aj to vyhral ale šlo sa na najlepšie z celého preteku a tak „doklusal“ na siedmom mieste.

Ja som si dobehol 4500 s priemerom 4:18 na 17 mieste takže pohoda ale od spokojnosti ďaleko.

Pretek je to milý ak by sa neposúvali štarty  a vyhlásenia o viac ako hodinu bolo by to super ale ináč pekná akcia!