Alebo aj

MAJSTROVSTVÁ SR 2017
MUŽOV A ŽIEN V CESTNOM BEHU NA 10 KM

ktoré sa konali 16. septembra 2017.

Ísť na pretek sme sa rozhodli iba pár dní pred štartom čo v konečnom dôsledku skončilo štandartne najlepšou účasťou ? a naplnili sme auto piatimi kúskami ? Dušan, Mon, Kelso, Turbi a ja ( slejvik alebo lebo veď vy viete…) teda Kelso vie lebo to číta jediný ?.

Pri prihlásení boli dve možnosti a keďže ešte nie sme členovia atletického zväzu zvolili sme si hobby trať na 7,3km. Teda okrem Dušana ktorý sa rozhodol behať desiatku lebo to bolo open majstrovstvá.

Za seba môžem povedať že som robil co sa dalo ?2km rozklus potom beh, kde ma tempovala mon (nemala ísť naplno tak si kluskala 4:30 a vkuse niečo rozprávala) ja som tempo 4:30 nejak ustál. A úspešne s nim dobehol do cieľa.

No ale zábavná story sa stala tak 1,5km do konca kde po Monike kričali ze je druhá žena tak som ju z posledných síl poslal bežať nech ju skúsi dobehnúť, čo znamenalo ze sa mi stratila do pár sekúnd a chytiť sa mi ju už nepodarilo. A ani Mon keďže skončila nakoniec druhá ale poteší.

Ja som dobehol v tempe 4:31 čiže všetko v poriadku. Kelso šiel tuším na osobák, Dušan na pohodu a skončil na MSR 7. Turbi si tiež pekne dobehol len jeho ešte čakala cesta do ba.

Po vykluse nasledovalo vyhlasovanie MSR a aj výsledky krátkej trate.

Po tomto ceremoniále nasledovala tombola kde som hviezdil ja a Kelso ? a vyhrali sme ceny od duslo Šaľa a o2.

Trate foto etc pridám len som sa chcel podeliť aj o tento pretek lebo to flákame